harman/kardon

Klipsch P-38F - kolumna głosnikowa

harman kardon

Kolumna P-38F jest kolejnym produktem z luksusowej serii Klipsch Palladinum. W nowym modelu zastosowano te same zaawansowane technologie jak w P-39F i wykończono na wzór tego flagowego modelu zmniejszając jego wymiary. Mimo zmniejszenia zachowano jednak jego oszałamiające brzmienie.

Tym razem konstruktorzy serii Palladinum postanowili zastosować trzy głośniki niskotonowe o średnicy 8". Stosując niepowtarzalny własny design, zachowując na pierwszym planie charakteryzujące producenta tuby (średnio i wysokotonową) boczne ścianki obudowy postanowiono zaokrąglić tak, aby łączyły się one tworząc z tyłu wąski pas, w którym umieszczone są 4 porty bass-reflex i gniazda przyłączeniowe. Konstrukcję usztywniono poprzez wygięcie ścianek bocznych, co przy współpracy ze ściętą skośnie górną płytą i wewnętrznymi wręgami skutecznie przeciwdziała powstawaniu jakichkolwiek rezonansów obudowy.

P-38F podobnie jak P-39F jest wykonany w konstrukcji 3-drożnej. Jako głośnik wysokotonowy pracuje kopułka o średniicy 19mm wspomagana przez tubę Tractrix. Głośnik średniotonowy to większa kopułka aluminiowa, także wspierana przez tubę Tractrix. Za zakres niskotonowy odpowiedzialne są trzy 8" membrany wykonane z kompozytu Aluminium-Rohacell-Kevlar. Zastosowany w nich niepowtarzalny trzy-częściowy układ magnetyczny oraz podwójny pierścień stabilizacyjny zapobiega nieliniowym wychyleniom. Wszystkie woofer'y natychmiastowo reagują na każdy, nawet niewielki sygnał zasilający co zapewnia dynamiczne odtwarzanie już na najcichszych poziomach głośności.

Ten nowy model jest ucztą dla Twoich zmysłów, nawet zanim go usłyszysz. Każdy jego cal jest przykładem tego jak luksusowo powinien wyglądać każdy głośnik. Konstrukcja została wykonana z płyt MDF, które zostały pokryte naturalnym wykończeniem dostępnym w 3 wariantach. Do eleganckiego wykończenia zastosowano także szczotkowane aluminium.

Dane techniczne:

Parametry podstawowe
- Moc ciągła 300 W
- Moc szczytowa 1200 W
- Pasmo przenoszenia 40Hz-24Hz +/-3dB
- Najwyższa częstotliwość 30 Hz
- Najniższa częstotliwość 29 Hz
- Efektywność 98 Db / 2.83 V / 1m
- Impedancja nominalna 4 Ohm
- Podział pasma low-mid 550 Hz
- Podział pasma mid-high 3400 Hz
- Maksymalny poziom wyjściowy 122 dB (2 głośniki w pokoju)

Głośniki
- Głośnik wysokotonowy 0,75"  (1,9 cm) tytanowy - tuba Tractrix
- Głośnik średniotonowy 4,5" (11,4 cm) aluminiowy- tuba Tractrix
- Głośnik niskotonowy 3x8" (20,3 cm) komponent Aluminium/Rohacell/Kevlar

Wymiary
- Wysokość 127,6 cm
- Szerokość 27,3 cm
- Głębokość 54,5 cm
- Waga 55,4 kg

Wykończenie
- naturalna okleina
- 3 warianty: zebra, merlot, epresso

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Głośniki Klipsch

Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl