harman/kardon

Klipsch G-17 Bezprzewodowy system muzyczny

harman kardon

G-17 Air AirPlay® - Kolumna głośnikowa podstawkowa

Już wkrótce dzięki Klipsch Gallery™ G-17 Air, będzie można słuchać muzyki zarejestrowanej na smartfonie w dowolnym pomieszczeniu mieszkania czy domu z jakością jaka nie była do tej pory osiągalna

Dbałość o szczegóły, wygląd i dźwięk

Klipsch Gallery™ G-17 Air jest jednym z najbardziej zaawansowanych produktów w historii firmy. Projektanci i inżynierowie stworzyli wspólnie nowy system muzyczny o oszałamiającym wyglądzie dysponujący legendarnym dźwiękiem Klipsch’a. Nigdy nie pogodzili się z typowym w innych miejscach podejściem do tworzenia produktów określanym jako „są wystarczająco dobre” i stworzyli Gallery™ G-17 Air który daje użytkownikowi prawdziwy awans w zakresie stylu, technologii i dźwięku.

Bezprzewodowy system dźwięku za pomocą APPLE AirPlay® lub technologii DLNA

Wykorzystując domową bezprzewodową sieć Wi-Fi, możesz teraz dzięki iOS 4.2 słuchać dźwięku najwyższej jakości z iPod®, iPhone® or iPad®. Możesz zaciągać internetowe stacje radiowe z iTunes®, dźwięk z komputera Mac lub PC i dodatkowo słuchać ich równocześnie w wielu G-17 Air rozstawionych we wszystkich pomieszczeniach. Jest to bardzo łatwy sposób tworzenia systemu audio obejmującego swym zasięgiem cały dom.

Klipsch G-17 Air kompatybilny jest także ze smartfonami i tabletami pracującymi na Androidzie. Dodatkowo głośnik ma wejście USB obsługujące bezpośrednio podłączone urządzenia Apple oraz tradycyjne wejście analogowe realizowane na 3.5 mm gnieździe.

Elegancka, formowana wtryskowo z polimerów zakrzywiona przednia ścianka, przyczynia się nie tylko do atrakcyjnego wyglądu całości, ale pozwala także zminimalizować rezonanse obudowy. Całość wykończona jest lakierem fortepianowym na wysoki połysk.

Jeden system – 4 wzmacniacze

By oferować absolutnie najwyższą jakość dźwięku, G-17 Air wyposażony jest w cztery wzmacniacze pracujące w konfiguracji Bi-amp. Dla głośników wysokotonowych przeznaczono wzmacniacze po 10W natomiast głośniki niskotonowe napędzają wzmacniacze po 20W.

Obudowa i przetworniki pracujące w G-17 Air są takie same jak w pozostałych kolumnach serii. Do odtwarzania najwyższych tonów wykorzystano opatentowaną technologię TRACTRIX® HORN. Wykorzystuje ona kwadratową tubę o kącie promieniowania dźwięku 90° x 90°, w której pracuje aluminiowa kopułka o średnicy 0,75” cala (19mm). Reprodukowany dźwięk jest stabilnie rozprzestrzeniany i dynamiczny bez względu na to czy kolumna umieszczona będzie poziomo czy pionowo. W głośniku wysokotonowym zastosowano także technologię Linear Travel Suspension (LTS), dzięki której membrana porusza się bez kompresji oferując precyzyjne, szczegółowe i gładkie wysokie tony aż poza granicę ludzkiej słyszalności.

Jako głośniki niskośredniotonowe zastosowano przetworniki z bardzo sztywnymi membranami o średnicy 6.35 cm wykonanymi z modelowanego pod wysokim ciśnieniem grafitu (IMG). Przetworniki przystosowane są do dużego skoku membrany napędzanej magnesami o dużej średnicy.

Kolumny linii „Gallery” wyposażone, są w cieniutkie grile ochronne (zaledwie o połowę grubsze niż karta kredytowa), pozbawione ramki i całkowicie „przezroczyste akustycznie”. G-17 Air może być z łatwością powieszony na ścianie lub umieszczony na szklanej podstawie. W komplecie pilot zdalnego sterowania obsługujący urządzenia Apple.

DANE TECHNICZNE:

 • Częstotliwość podziału zwrotnicy: 3000Hz
 • Wymiary (bez podstawy): (H x W x D w cm) 15,24 x 42,86 x 8,89
 • Rodzaj obudowy: Bass-reflex
 • Wykończneie: High Gloss Black
 • Pasmo przenoszenia: 57Hz - 23kHz +/- 3dB
 • Przetwornik wysokotonowy: 2 x 1.9cm – kwadratowa tubę o kącie promieniowania dźwięku 90° x 90°, aluminiowa kopułka o średnicy 19mm, TRACTRIX® HORN
 • Gniazdo: Apple AirPlay®, 3.5mm Analog In, cyfrowe USB współpracujące z iPode'em
 • Głośnnik niskotonowy: 2 x 6.35 cm membrana z IMG z długą cewką
 • Mocowanie: 2 otwory do mocowania naściennego
 • Moc RMS: 2 x 20 W (woofers), 2 x 10 W (tweeters)
 • Maksymalny poziom akustyczny: 102 dB
 • Waga: 3.96kg / sztuka z podstawką

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Głośniki Klipsch

Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl